Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat
Serviciu de proiectare "Modernizare Statie de transformare 110 kV / 20 kV, CFR Strehaia, Jud. Mehedinti"
- Număr anunț
- CN1004117
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- ROMPROIECT ELECTRO SRL (CUI 13823815)
- Cod CPV
- 71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.000 RON
- Valoare atribuită
- 77.000 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 16:11
- Anunț de atribuire
- CAN1012636
- Termen limită
- 16.10.2018 11:00
- Documentație de atribuire
- DF1023141
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXE CS+TP si GDPR.rar.p7s
- Contract servicii proiectare CFR.pdf.p7s
- CS+TP.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023141.pdf
- Modele de formulare CFR Strehaia 20180907.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPROIECT ELECTRO SRL CUI RO 13823815
Subcontractanți 1
RADOR TOPOCAD SRL CUI RO 22204800
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ENERGY DESIGN AND CONSULTING SRL CUI RO33134092
Oferta 3
Individuala
Ofertant
AUTOMATIC SYSTEMS S.R.L. CUI RO 16411916
Valoare atribuită
77.000 RON
din 80.000 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 3.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.