Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Proiectare si executie lucrari pentru ÎNFIINȚARE REȚEA DE CANALIZARE SI STAȚIE DE EPURARE ÎN LOCALITĂȚILE DOMNEȘTI, MĂGURELE, MĂRIȘELU, BÂRLA ȘI SÂNTIOANA ,COMUNA MĂRIȘELU, JUDEȚUL BISTRIȚA-NĂSĂUD
- Număr anunț
- SCN1008740
- Autoritate contractantă
- Comuna Mariselu (CUI 4426948)
- Furnizor / câștigător
- INDEMINAREA PRODCOM SRL (CUI 4346571)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.438.136,19 RON
- Valoare atribuită
- 9.380.911,26 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2018 10:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1005948
- Termen limită
- 14.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017060
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-CU+Avize Canalizare Mariselu.pdf.p7s
- caiet de sarcini -Devize_canalizare_certificate_Mariselu.pdf.p7s
- caiet de sarcini SF-PARTE DESENATA.pdf.p7s
- caiet de sarcini SF-PARTE SCRISA.pdf.p7s
- clauze contractuale canalizare Mariselu.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017060.pdf
- FORMULARE canalizare Mariselu.docx.p7s
- Studiu geotehnic Mariselu.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INDEMINAREA PRODCOM SRL CUI RO 4346571
Valoare atribuită
9.380.911,26 RON
din 9.438.136,19 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 57.224,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.