Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Anvelope pentru autobuze
- Număr anunț
- SCNA1124645
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Cod CPV
- 34352200-1 · Pneuri pentru autobuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 515.520 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 26.08.2025 09:44
- Anunț de participare
- SCN1166514
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
0 RON
din 515.520 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 515.520 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.