Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări de Refacere drum județean DJ546, km117+375, 0,06 km, localitatea Teslui, sat Deleni
- Număr anunț
- SCN1008730
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
- Furnizor / câștigător
- PANADRIA SRL (CUI 15926477)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.797.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.749.407,52 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2018 09:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1004666
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017026
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- DALI.rar.p7s
- FisaDate_DF1017026.pdf
- formulare.docx.p7s
- model contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PANADRIA SRL CUI RO15926477
Asociați 1
TOTAL ROAD SRL CUI 17918608
Valoare atribuită
1.749.407,52 RON
din 1.797.300 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 47.892,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.