Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,6% sub estimat
Modernizare celule medie tensiune prin inlocuirea intreruptoarelor de medie tensiune tip IO si IUP din statiile de transformare DEO
- Număr anunț
- CN1004100
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.196.117,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.934.454,13 RON 52,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2018 01:59
- Anunț de atribuire
- CAN1012419
- Termen limită
- 16.10.2018 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 177-402122
- Documentație de atribuire
- DF1023150
Documente
Documentația de atribuire
- Acord Cadru si Contract Subsecvent.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe.rar.p7s
- FisaDate_DF1023150.pdf
- Formulare.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 3
Individuala
Ofertant
COMRANADO SRL CUI RO 2308253
Valoare atribuită
2.934.454,13 RON
din 6.196.117,50 RON estimat
52,6%
Adjudecat la 47,4% din estimat · economie 3.261.663,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.