Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare, (PT,CS, DE), respectiv servicii de proiectare instalatii electrice si de protectie impotriva trasnetului si asistenta tehnica din partea proiectantului pe durata executie lucrarilor la obiectivele CIAS “Alexandru” Carei si CIAS “Sansa” Satu Mare

Număr anunț
SCN1008720
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.420 RON
Valoare atribuită
50.400 RON
Data publicării
26.07.2018 08:33
Anunț de atribuire
SCNA1003129
Termen limită
06.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017074

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SAMGEC SRL CUI RO 6593861

Valoare atribuită

50.400 RON

din 50.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.