- Număr anunț
- SCNA1110571
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 531.994,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.132.868,04 RON
- Data anunțului
- 04.09.2025 11:02
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 1.132.868,04 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oxigen tehnic S.E. Turceni | — | Messer Romania Gaz S.R.L. | 65.940 RON |
| 2 | Oxigen tehnic S.E. Ișalnița, 3. Oxigen tehnic ELCFU Motru, 4. … | — | Messer Romania Gaz S.R.L. 3 contracte | 619.713,54 RON |
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 1462/CEOSM · 12.08.2025 | 15.166,20 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 1447/CEOSM · 12.09.2024 | 600.873,54 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 357/CEOSM · 24.02.2025 | 3.673,80 RON | |||
| 3 | Oxigen tehnic ELCFU Motru | — | Messer Romania Gaz S.R.L. | 7.536 RON |
| 4 | Oxigen tehnic Sucursala Minieră | — | Messer Romania Gaz S.R.L. 3 contracte | 439.678,50 RON |
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 1538/CEOSM · 02.09.2025 | 188.400 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 1516/CEOSM · 25.09.2024 | 194.758,50 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 898/CEOSM · 13.06.2025 | 56.520 RON | |||
Valoare atribuită
1.132.868,04 RON
din 531.994,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro