Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
ACHIZIŢIA PUBLICĂ A UNIUI AUTOVEHICUL NOU, TIP MICROBUS CU 7 LOCURI
- Număr anunț
- SCN1008715
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA "HARGITA VIZ (CUI 24886339)
- Furnizor / câștigător
- TESS SRL (CUI 1113652)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240.000 RON
- Valoare atribuită
- 232.490,78 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2018 08:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1002581
- Termen limită
- 02.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017166
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract autoutilitara.doc.p7s
- FisaDate_DF1017166.pdf
- Formulare autoutilitara.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TESS SRL CUI RO 1113652
Valoare atribuită
232.490,78 RON
din 240.000 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 7.509,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.