Atribuită Anunț de participare

Extindere retea de canalizare in comuna Rosiile , jud. Valcea

Număr anunț
SCN1008714
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIILE (PRIMARIA COMUNEI ROSIILE) (CUI 2539495)
Furnizor / câștigător
ELECTROVALCEA SRL (CUI 5071860)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.475.000 RON
Valoare atribuită
2.500.176,24 RON
Data publicării
26.07.2018 08:17
Anunț de atribuire
SCNA1007883
Termen limită
20.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013744

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ELECTROVALCEA SRL CUI RO 5071860
Asociați 2
RIONVIL SRL CUI 14159023

Valoare atribuită

2.500.176,24 RON

din 2.475.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.