Atribuită Anunț atribuire

Proiectare și execuție lucrări ““Reabilitare Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, cămin – clădire P+3E” (COD C5-B2.1.a-1831).

Număr anunț
SCNA1100480
Autoritate contractantă
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
Furnizor / câștigător
EURAS SRL (CUI 6661206)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.474.450 RON
Valoare atribuită
6.841.341 RON
Data anunțului
09.09.2025 14:09
Anunț de participare
SCN1129116

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Asociați 1
Subcontractanți 5
PRO AMIRALIA SRL CUI RO25402429
PROINSTAL SRL CUI RO 9858467
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 5
BUCU 2016 S.R.L. CUI 40304084
EPINVEST SRL CUI 6541951
EVO DIGILINE SRL CUI RO35213397
I.C.E.P. SRL CUI RO 12531413

Valoare atribuită

6.841.341 RON

din 6.474.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.