Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 13,2% sub estimat
Execuție lucrări pentru implementarea proiectului “Revitalizare și Regenerare urbană în Municipiul Brad, Județul Hunedoara”, contract de finanțare cu nr. 224/17.03.2025 prin Programul Regional Vest 2021-2027, COD SMIS 335338
- Număr anunț
- SCNA1125475
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.316.558,78 RON
- Valoare atribuită
- 10.690.819,47 RON 13,2% sub estimat
- Data anunțului
- 16.09.2025 16:49
- Anunț de participare
- SCN1163535
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 12.316.558,78 RON Adjudecat: 9.862.700,71 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT I EXECUȚIE LUCRĂRI DE REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE PA… | 3.479.257,85 RON | URS CONSTRUCT ALBA,RUS & BEN CONSTRUCT | 2.403.210,53 RON ↓30,9% |
| 2 | LOT II EXECUȚIE LUCRĂRI DE REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE P… | 8.837.300,93 RON | COMSID TEHNOSTEEL S.R.L. | 7.459.490,18 RON ↓15,6% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMSID TEHNOSTEEL SRL CUI RO 16528828
Subcontractanți 1
DRAGOŞ INSTAL TRUST S.R.L. CUI 35042289
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
RUS & BEN CONSTRUCT SRL CUI RO26271720
Asociați 1
URS CONSTRUCT ALBA SRL CUI RO29737443
Subcontractanți 1
RITMOTEH SRL CUI RO 14489781
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ROGERA PREST COM SRL CUI RO 27098220
Asociați 1
MEGASTOL ENERGY SRL CUI 36115257
Valoare atribuită
10.690.819,47 RON
din 12.316.558,78 RON estimat
13,2%
Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 1.625.739,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.