Atribuită
Anunț atribuire
CONTRACT DE PRESTARI SERVICII ARTISTICE PENTRU EVENIMENT „SPECTACOL DE PROMENADĂ” PERIOADA 9 - 10 AUGUST 2025” SLANIC MOLDOVA
- Număr anunț
- CAN1154387
- Autoritate contractantă
- ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA " MUGURAŞII AGĂŞENI " - AFJ (CUI 33121220)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificata propriecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data anunțului
- 17.09.2025 11:37
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 8.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | ASOCIATIA MUGURASII AGASENI AFJ | 8.000 RON |
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro