Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat
COMBUSTIBIL (motorina si benzina) SUB FORMA DE BONURI VALORICE
- Număr anunț
- SCN1021828
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617.647,06 RON
- Valoare atribuită
- 585.529,41 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2018 14:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1009913
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028574
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini BVCA 2018.doc.p7m
- Declaratie art. 64.doc.p7m
- FisaDate_DF1028574.pdf
- Formular 12 BVCA 2018.doc.p7m
- Formular art. 73.doc.p7m
- PROIECT CONTRACT BVCA 2018.doc.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
585.529,41 RON
din 617.647,06 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 32.117,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.