Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 82,0% sub estimat

Materiale sanitare

Număr anunț
CAN1063800
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33183300-9 · Aparate de osteosinteza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.736.384 RON
Valoare atribuită
16.656.496,91 RON 82,0% sub estimat
Data anunțului
01.10.2025 13:00
Anunț de participare
CN1027691

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (33)

Adjudecat: 16.656.496,91 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PACHET MASTI MEDICALE DE UNICA FOLOSINTA ALPHA NED 2000 EXIM 21 contracte 126.854 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2932/25 · 28.08.2025 2.240 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 3184 · 09.11.2021 30.800 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 3076 · 08.08.2023 336 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2433/24 · 15.04.2024 5.040 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2995 · 19.07.2023 1.680 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2710 · 26.05.2023 9.800 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2889/24 · 24.07.2024 3.080 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 3033/24 · 27.08.2024 3.080 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 3085/24 · 05.09.2024 700 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 3308/24 · 06.11.2024 4.998 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2310/24 · 12.03.2024 11.550 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 3456/24 · 13.12.2024 3.500 RON
Dental Vladmed V&M SRL,ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2916/2918 · 14.09.2021
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2102/25 · 07.02.2025 4.060 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2203/25 · 25.02.2025 4.130 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2978/25 · 11.09.2025 16.800 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2737 · 21.06.2022 140 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2367/25 · 01.04.2025 4.690 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2488/25 · 05.05.2025 910 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2098 · 03.02.2022 16.800 RON
ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2751/25 · 04.07.2025 2.520 RON
2 PACHET VATA MEDICINALA LUAN VISION · CRAD RO · LUAN VISION,CRAD RO,CRIO - 2 S.R.L. 39 contracte 150.861,10 RON
LUAN VISION · contract 3417/1 · 17.10.2023 6.786 RON
LUAN VISION · contract 2064 · 25.01.2024 5.220 RON
CRAD RO · contract 2945 · 16.09.2021 3.172 RON
LUAN VISION · contract 2980/25 · 11.09.2025 20.336,40 RON
CRAD RO · contract 3130 · 28.10.2021 5.980 RON
LUAN VISION · contract 2818/25 · 21.07.2025 4.687,20 RON
CRAD RO · contract 2035 · 21.01.2022 1.508 RON
CRAD RO · contract 2103 · 04.02.2022 1.248 RON
CRAD RO · contract 2273 · 14.03.2022 3.068 RON
LUAN VISION · contract 2712/25 · 25.06.2025 4.687,20 RON
LUAN VISION · contract 2520/25 · 08.05.2025 5.518,80 RON
CRAD RO · contract 2427 · 06.04.2022 2.314 RON
CRAD RO · contract 2666 · 06.06.2022 3.328 RON
CRAD RO · contract 2775 · 28.06.2022 520 RON
LUAN VISION · contract 2350/25 · 26.03.2025 4.762,80 RON
CRAD RO · contract 2858 · 14.07.2022 4.030 RON
CRAD RO · contract 3047 · 30.08.2022 3.380 RON
LUAN VISION · contract 2085/25 · 31.01.2025 6.388,20 RON
CRAD RO · contract 3118 · 20.09.2022 1.755 RON
LUAN VISION,CRAD RO,CRIO - 2 S.R.L. · contract 2922/2921/2919 · 14.09.2021
CRAD RO · contract 3258 · 18.10.2022 2.184 RON
LUAN VISION · contract 3393/24 · 02.12.2024 6.681,60 RON
CRAD RO · contract 2021/1 · 11.01.2023 2.340 RON
CRAD RO · contract 2186 · 15.02.2023 2.440 RON
CRAD RO · contract 2217 · 23.02.2023 1.525 RON
CRAD RO · contract 2335 · 17.03.2023 3.812,50 RON
LUAN VISION · contract 2977/24 · 13.08.2024 4.106,40 RON
CRAD RO · contract 2477 · 13.04.2023 3.965 RON
CRAD RO · contract 2554 · 27.04.2023 610 RON
LUAN VISION · contract 2849/24 · 17.07.2024 3.828 RON
CRAD RO · contract 2688 · 24.05.2023 3.965 RON
LUAN VISION · contract 2768/24 · 01.07.2024 2.784 RON
LUAN VISION · contract 2644/24 · 24.05.2024 3.828 RON
CRAD RO · contract 2957 · 14.07.2023 2.135 RON
CRAD RO · contract 2986 · 18.07.2023 915 RON
LUAN VISION · contract 2505/24 · 23.04.2024 2.436 RON
LUAN VISION · contract 3145 · 24.08.2023 4.872 RON
CRAD RO · contract 3267 · 20.09.2023 6.612 RON
LUAN VISION · contract 2194/24 · 21.02.2024 3.132 RON
3 PACHET ALCOOL SANITAR ATLAS MEDICAL · ATLAS MEDICAL,LUAN VISION 11 contracte 201.908,40 RON
ATLAS MEDICAL · contract 2525/25 · 09.05.2025 65.088 RON
ATLAS MEDICAL · contract 3028 · 06.10.2021 22.374 RON
ATLAS MEDICAL · contract 3028/1 · 06.10.2021 22.374 RON
ATLAS MEDICAL · contract 2124 · 08.02.2022 4.407 RON
ATLAS MEDICAL · contract 2615 · 09.05.2023 42.375 RON
ATLAS MEDICAL · contract 2087/25 · 04.02.2025 4.271,40 RON
ATLAS MEDICAL,LUAN VISION · contract 2921/2923 · 14.09.2021
ATLAS MEDICAL · contract 2431/24 · 15.04.2024 15.255 RON
ATLAS MEDICAL · contract 2018 · 17.01.2022 13.560 RON
ATLAS MEDICAL · contract 2979/25 · 11.09.2025 8.136 RON
ATLAS MEDICAL · contract 2787/25 · 16.07.2025 4.068 RON
4 PACHET FILME RADIOLOGICE SH MEDICAL SRL,PHM COMSERV S.R.L. 10 contracte 108.435 RON
SH MEDICAL SRL,PHM COMSERV S.R.L. · contract 2924/2925 · 14.09.2021
PHM COMSERV S.R.L. · contract 2125 · 08.02.2022 590 RON
PHM COMSERV S.R.L. · contract 2958 · 08.08.2022 9.900 RON
PHM COMSERV S.R.L. · contract 2993 · 23.09.2021 8.840 RON
PHM COMSERV S.R.L. · contract 2024 · 18.01.2022 765 RON
PHM COMSERV S.R.L. · contract 3372/1 · 12.10.2023 43.875 RON
PHM COMSERV S.R.L. · contract 2871/24 · 22.07.2024 18.250 RON
PHM COMSERV S.R.L. · contract 3566/1 · 14.11.2023 1.475 RON
PHM COMSERV S.R.L. · contract 2625 · 25.05.2022 2.950 RON
PHM COMSERV S.R.L. · contract 2233 · 24.02.2023 21.790 RON
5 PACHET CONSUMABILE POMPA DIABET - ACCU CHECK RUBICON PHARMACEUTICALS SRL 2 contracte 1.602,70 RON
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL · contract 2926 · 14.09.2021
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL · contract 3121 · 26.10.2021 1.602,70 RON
6 PACHET CONSUMABILE PENTRU MASURAREA GLICEMIEI Anulat
7 SURUB CANULAT PENTRU TRACTIUNE DINAMICA Anulat
8 PACHET OSTEOSINTEZA MEMBRUL SUPERIOR HS MEDICAL SRL 3 contracte 133.580 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2516 · 05.05.2022 50.100 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3135 · 28.10.2021 33.620 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2093/24 · 01.02.2024 49.860 RON
9 PACHET OSTEOSINTEZA MEMBRUL INFERIOR HS MEDICAL SRL 30 contracte 1.371.360 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2084 · 28.01.2022 102.540 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2251/24 · 28.02.2024 18.800 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2610/24 · 20.05.2024 47.300 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2512/25 · 07.05.2025 35.600 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2927 · 14.09.2021
HS MEDICAL SRL · contract 2469/25 · 28.04.2025 53.980 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2628 · 25.05.2022 37.500 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3351/1 · 10.11.2023 18.700 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2884 · 20.07.2022 27.930 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3027 · 26.07.2023 113.315 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2031/25 · 21.01.2025 133.000 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3177 · 04.10.2022 61.600 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3303/24 · 05.11.2024 37.500 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3469 · 14.12.2022 121.235 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3236/24 · 16.10.2024 33.740 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3062/24 · 03.09.2024 18.700 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3559/1 · 13.11.2023 18.700 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3012/24 · 22.08.2024 18.700 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2446 · 06.04.2023 38.270 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2399/24 · 08.04.2024 72.870 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2870/24 · 22.07.2024 41.950 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3234 · 12.09.2023 19.950 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2590 · 04.05.2023 18.700 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2734 · 06.06.2023 14.100 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3000 · 29.09.2021 57.520 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2947/25 · 05.09.2025 54.610 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2752 · 08.06.2023 18.800 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2798/24 · 08.07.2024 41.050 RON
HS MEDICAL SRL · contract 3244 · 02.12.2021 76.000 RON
HS MEDICAL SRL · contract 2775/25 · 14.07.2025 18.700 RON
10 PACHET SISTEM TIJA TROHANTERIANA STRYKER ROMANIA 19 contracte 563.970 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2626 · 25.05.2022 13.800 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3061/24 · 03.09.2024 13.800 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3131 · 28.10.2021 33.800 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2608/24 · 20.05.2024 39.740 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 3026 · 26.07.2023 75.520 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3176 · 04.10.2022 13.800 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2881/1 · 20.07.2022 36.770 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2096/25 · 05.02.2025 33.800 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2092/24 · 01.02.2024 20.700 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2746/25 · 04.07.2025 13.800 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3467 · 14.12.2022 77.340 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2468/25 · 28.04.2025 13.800 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2868/24 · 22.07.2024 13.800 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2589 · 04.05.2023 13.800 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2777/25 · 14.07.2025 33.800 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 3558/1 · 13.11.2023 13.800 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2397/24 · 08.04.2024 13.800 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3242 · 02.12.2021 74.500 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 3349/1 · 10.10.2023 13.800 RON
11 PLACI OSTEOSINTEZA PLATOU TIBIAL BIOMATRIX SYSTEM · S.C. OSTEOPHARM S.R.L. S.R.L.,BIOMATRIX SYSTEM,VALDOMEDICA TRADING 2 contracte 14.800 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3001 · 29.09.2021 14.800 RON
S.C. OSTEOPHARM S.R.L. S.R.L.,BIOMATRIX SYSTEM,VALDOMEDICA TRADING · contract 2929/2931/2933 · 14.09.2021
12 PLACI TIBIE SI PERONEU INVIBIO CONSULTING 5 contracte 52.820 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2444 · 06.04.2023 17.200 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2078 · 28.01.2022 3.900 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3304/24 · 05.11.2024 5.520 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2256/24 · 28.02.2024 11.000 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2945/25 · 05.09.2025 15.200 RON
13 OSTEOSINTEZA FRACTURI PERIPROTETICE Anulat
14 PLACI OSTEOSINTEZA CU SURUBURI BLOCATE PT METACARP SI FALANGE STRYKER ROMANIA · STRYKER ROMANIA S.R.L.,INVIBIO CONSULTING 6 contracte 229.880 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2998 · 29.09.2021 39.740 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2883 · 07.09.2021 23.200 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L.,INVIBIO CONSULTING · contract 2934/2928 · 14.09.2021
INVIBIO CONSULTING · contract 3465/24 · 16.12.2024 36.020 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2882 · 07.09.2021 109.900 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2880 · 20.07.2022 21.020 RON
15 SISTEME OSTEOSINTEZA EXTREMITATI FEMURALE
16 SISTEME FIXARE EXTERNA BIOMATRIX SYSTEM 8 contracte 153.930 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2799/24 · 08.07.2024 14.200 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2400/24 · 08.04.2024 7.200 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2573 · 17.05.2022 29.280 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2609/24 · 20.05.2024 19.700 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3133 · 28.10.2021 35.875 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2747/25 · 04.07.2025 12.500 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2933/1 · 14.09.2021
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2736 · 06.06.2023 35.175 RON
17 SISTEM TIJA ZAVORATA INOX BIOMATRIX SYSTEM 11 contracte 148.260 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3234/24 · 16.10.2024 28.380 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2445 · 06.04.2023 2.200 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3179/1 · 29.08.2023 11.000 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2588/24 · 13.05.2024 17.800 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2013/25 · 14.01.2025 8.800 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3323 · 09.11.2022 6.600 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3447/1 · 24.10.2023 11.000 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3028/2 · 26.07.2023 21.480 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3560/1 · 13.11.2023 12.000 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3243 · 02.12.2021 18.000 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2946/25 · 05.09.2025 11.000 RON
18 SURUBURI OSTEOSINTEZA TITAN BIOMATRIX SYSTEM 4 contracte 57.430 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3301/24 · 05.11.2024 28.880 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2688/25 · 19.06.2025 13.750 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2808/24 · 09.07.2024 4.400 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3343/24 · 14.11.2024 10.400 RON
19 PLACA CU SURUBURI BLOCATE POLIAXIAL PENTRU EXTREMITATEA INFERIO… STRYKER ROMANIA S.R.L. 5 contracte 73.340 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2928 · 14.09.2021
STRYKER ROMANIA · contract 3302/24 · 05.11.2024 41.720 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2735 · 06.06.2023 5.940 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2081 · 28.01.2022 3.960 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3233/24 · 16.10.2024 21.720 RON
20 PLACI TITAN CU LUNGIME REGLABILA PENTRU EXTREMITATE INFERIOARA … INVIBIO CONSULTING 5 contracte 69.055 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3470 · 14.12.2022 23.285 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2934/1 · 14.09.2021
INVIBIO CONSULTING · contract 2968 · 21.09.2021 2.400 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2308 · 14.03.2023 38.910 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3134 · 28.10.2021 4.460 RON
21 SISTEME MINIOSTEOSINTEZA
22 SISTEME PLACI BLOCATE TITAN BIOMATRIX SYSTEM,INVIBIO CONSULTING,S.C. OSTEOPHARM S.R.L. S.R.L. · BIOMATRIX SYSTEM · INVIBIO CONSULTING 8 contracte 145.880 RON
BIOMATRIX SYSTEM,INVIBIO CONSULTING,S.C. OSTEOPHARM S.R.L. S.R.L. · contract 2931/2933/2/2934/2 · 14.09.2021
BIOMATRIX SYSTEM · contract 3468 · 14.12.2022 73.680 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2999 · 29.09.2021 15.000 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2517 · 05.05.2022 4.500 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3235/24 · 16.10.2024 25.500 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3236 · 13.10.2022 14.400 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3359 · 29.12.2021 4.800 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2748/25 · 04.07.2025 8.000 RON
23 SISTEME PLACI BLOCATE OTEL BIOMATRIX SYSTEM 6 contracte 161.660 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2882/1 · 20.07.2022 13.380 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2032/25 · 21.01.2025 68.940 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2082 · 28.01.2022 17.700 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2255/24 · 28.02.2024 22.820 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2094/24 · 01.02.2024 21.040 RON
BIOMATRIX SYSTEM · contract 2869/24 · 22.07.2024 17.780 RON
24 PINI RESORBABILI OSTEOSINTEZA INVIBIO CONSULTING,VALDOMEDICA TRADING 2 contracte 6.140 RON
INVIBIO CONSULTING,VALDOMEDICA TRADING · contract 2929/2934/3 · 14.09.2021
VALDOMEDICA TRADING · contract 2079 · 28.01.2022 6.140 RON
25 PROTEZE ORTOPEDICE STRYKER ROMANIA 28 contracte 1.221.550 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2881 · 07.09.2021
STRYKER ROMANIA · contract 2496 · 20.04.2022 15.900 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2571 · 17.05.2022 65.300 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2878 · 20.07.2022 30.500 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 3054 · 01.09.2022 25.200 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 3044 · 09.09.2022 51.700 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3190 · 07.10.2022 66.050 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3328 · 11.10.2022 197.100 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 3023 · 26.07.2023 37.800 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 3347/1 · 10.10.2023 25.200 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 3454/1 · 24.10.2023 50.400 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 3615/1 · 23.11.2023 58.000 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2091/24 · 30.01.2024 5.300 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2142/24 · 13.02.2024 25.200 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2345/24 · 19.03.2024 46.400 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2436/24 · 15.04.2024 37.100 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2746/24 · 25.06.2024 37.200 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2862/24 · 19.07.2024 63.000 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3045/24 · 28.08.2024 77.100 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3133/24 · 20.09.2024 8.000 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3369/24 · 25.11.2024 24.000 RON
STRYKER ROMANIA · contract 3466/24 · 16.12.2024 32.000 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2030/25 · 21.01.2025 34.900 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2254/25 · 11.03.2025 25.200 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2352/25 · 26.03.2025 34.900 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2472/25 · 28.04.2025 57.800 RON
STRYKER ROMANIA S.R.L. · contract 2619/25 · 29.05.2025 37.200 RON
STRYKER ROMANIA · contract 2825/25 · 22.07.2025 53.100 RON
26 PROTEZA CERVICO-CEFALICA TIP AUSTIN MOORE VALDOMEDICA TRADING 15 contracte 20.618 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 2437/24 · 15.04.2024 338 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 3467/24 · 16.12.2024 1.352 RON
S.C. OSTEOPHARM S.R.L. S.R.L.,VALDOMEDICA TRADING · contract 2929/2931 · 14.09.2021
VALDOMEDICA TRADING · contract 2863/24 · 19.07.2024 1.014 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 3046/24 · 28.08.2024 2.028 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 3286 · 25.09.2023 1.352 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 2879 · 20.07.2022 1.690 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 3037 · 01.08.2023 1.352 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 3330 · 10.11.2022 1.014 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 3370/24 · 25.11.2024 1.690 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 2408 · 29.03.2023 676 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 3042 · 09.09.2022 2.366 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 2021 · 18.01.2022 3.042 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 2473/1 · 13.04.2023 1.690 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 3616/1 · 23.11.2023 1.014 RON
27 PROTEZE SOLD ACOPERIRE HIDROXIAPATITA INVIBIO CONSULTING 19 contracte 281.390 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2346/24 · 19.03.2024 14.100 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3329 · 10.11.2022 36.800 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3043 · 09.09.2022 12.400 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2540/24 · 07.05.2024 2.400 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3022 · 26.07.2023 20.790 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3285 · 25.09.2023 17.200 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3455/1 · 24.10.2023 12.400 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3175 · 29.08.2023 22.400 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3348/1 · 10.10.2023 2.400 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3250 · 14.09.2023 3.100 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3613/1 · 23.11.2023 18.600 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2861/24 · 19.07.2024 21.900 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2596 · 04.05.2023 2.300 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2472 · 13.04.2023 22.700 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2022 · 18.01.2022 17.200 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2438/24 · 15.04.2024 9.300 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2572 · 17.05.2022 22.700 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 2313 · 14.03.2023 15.500 RON
INVIBIO CONSULTING · contract 3134/24 · 20.09.2024 7.200 RON
28 PANSAMENT CU PRESIUNE NEGATIVA PAUL HARTMANN 8 contracte 49.125,11 RON
PAUL HARTMANN · contract 2603 · 05.05.2023 4.074,66 RON
PAUL HARTMANN · contract 2935 · 14.09.2021
PAUL HARTMANN · contract 3266 · 20.10.2022 2.752,68 RON
PAUL HARTMANN · contract 3396 · 05.12.2022 12.948,69 RON
PAUL HARTMANN · contract 2186/24 · 20.02.2024 4.044,66 RON
PAUL HARTMANN · contract 2609/25 · 28.05.2025 8.089,32 RON
PAUL HARTMANN · contract 3031/24 · 27.08.2024 12.133,98 RON
PAUL HARTMANN · contract 3581/1 · 16.11.2023 5.081,12 RON
29 PACHET MANUSI EXAMINARE PUDRATE TZMO ROMANIA 23 contracte 3.529.399 RON
TZMO ROMANIA · contract 3390/24 · 02.12.2024 391.106 RON
TZMO ROMANIA · contract 2507/24 · 23.04.2024 50.625,50 RON
TZMO ROMANIA · contract 3068 · 07.08.2023 192.850 RON
TZMO ROMANIA · contract 2530/25 · 09.05.2025 261.010 RON
TZMO ROMANIA · contract 2508 · 03.05.2022 241.108 RON
TZMO ROMANIA · contract 2847/25 · 30.07.2025 4.060 RON
TZMO ROMANIA · contract 3019 · 05.10.2021 77.476 RON
TZMO ROMANIA · contract 2276/24 · 04.03.2024 438.164 RON
TZMO ROMANIA · contract 3413/1 · 17.10.2023 202.546 RON
TZMO ROMANIA · contract 3327/1 · 03.10.2023 27.113 RON
TZMO ROMANIA · contract 3570/1 · 15.11.2023 315.476 RON
TZMO ROMANIA · contract 2868 · 29.06.2023 43.260 RON
TZMO ROMANIA · contract 2782/24 · 03.07.2024 146.920 RON
TZMO ROMANIA · contract 3434 · 12.12.2022 201.508,30 RON
TZMO ROMANIA · contract 2744 · 07.06.2023 183.614 RON
DOLEX COM,DIACARN HOLDING S.R.L.,TZMO ROMANIA · contract 2936/2938/2939 · 14.09.2021
TZMO ROMANIA · contract 2819 · 07.07.2022 181.073 RON
TZMO ROMANIA · contract 3240/24 · 16.10.2024 226.349,20 RON
TZMO ROMANIA · contract 2583/24 · 13.05.2024 46.840 RON
TZMO ROMANIA · contract 2098/25 · 07.02.2025 12.050 RON
TZMO ROMANIA · contract 3255 · 18.10.2022 19.750 RON
TZMO ROMANIA · contract 3099/24 · 17.09.2024 151.072 RON
TZMO ROMANIA · contract 3317 · 17.12.2021 115.428 RON
30 IOBAN ANTIMICROBIAN ALPHA MEDICAL S.R.L. 23 contracte 149.682 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2514 · 05.05.2022 23.940 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2366/24 · 02.04.2024 3.800 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 3090 · 09.08.2023 7.600 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2444/24 · 16.04.2024 4.522 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 29352 · 13.07.2023 7.600 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 29351 · 13.07.2023 7.600 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2625/24 · 22.05.2024 7.980 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2769/24 · 01.07.2024 5.320 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2763 · 12.06.2023 7.600 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2698 · 25.05.2023 3.800 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 3024 · 06.10.2021 4.560 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2974 · 13.08.2024 7.220 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2371 · 22.03.2023 3.800 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2981/25 · 11.09.2025 19.000 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2105 · 01.02.2023 3.800 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2023 · 12.01.2023 2.280 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 3249/24 · 18.10.2024 1.520 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2937 · 14.09.2021
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2215/25 · 26.02.2025 6.080 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2365/25 · 01.04.2025 7.600 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2328 · 24.03.2022 6.080 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2042 · 25.01.2022 4.180 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 2078/1 · 26.01.2024 3.800 RON
31 PACHET MANUSI CHIRURGICALE PUDRATE - latex TZMO ROMANIA · CRIO - 2 S.R.L.,TZMO ROMANIA,ALPHA NED 2000 EXIM 29 contracte 5.388.523,00 RON
TZMO ROMANIA · contract 3081 · 06.09.2022 89.171,20 RON
TZMO ROMANIA · contract 2962 · 09.08.2022 229.136 RON
TZMO ROMANIA · contract 3359/1 · 16.11.2022 23.494 RON
TZMO ROMANIA · contract 2018/1 · 11.01.2023 145.548 RON
TZMO ROMANIA · contract 2856 · 14.07.2022 21.124 RON
TZMO ROMANIA · contract 2213/25 · 26.02.2025 53.252 RON
TZMO ROMANIA · contract 2347/25 · 26.03.2025 337.639,80 RON
TZMO ROMANIA · contract 3090/24 · 06.09.2024 178.330 RON
TZMO ROMANIA · contract 2665 · 06.06.2022 187.000 RON
TZMO ROMANIA · contract 2415/25 · 15.04.2025 58.020 RON
TZMO ROMANIA · contract 2326 · 16.03.2023 204.126 RON
TZMO ROMANIA · contract 2465/25 · 28.04.2025 59.580,80 RON
TZMO ROMANIA · contract 2951/25 · 05.09.2025 919.917,10 RON
TZMO ROMANIA · contract 3137 · 23.08.2023 52.488 RON
TZMO ROMANIA · contract 2331 · 24.03.2022 41.404 RON
CRIO - 2 S.R.L.,TZMO ROMANIA,ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2916/2922/2936 · 14.09.2021
TZMO ROMANIA · contract 2638/25 · 11.06.2025 810.312 RON
TZMO ROMANIA · contract 2281 · 16.03.2022 80.672 RON
TZMO ROMANIA · contract 2093 · 02.02.2022 37.608 RON
TZMO ROMANIA · contract 2029 · 20.01.2022 123.126 RON
TZMO ROMANIA · contract 2461 · 12.04.2023 181.580 RON
TZMO ROMANIA · contract 2616 · 09.05.2023 188.984 RON
TZMO ROMANIA · contract 3724/1 · 12.12.2023 438.920 RON
TZMO ROMANIA · contract 2909 · 10.07.2023 224.408 RON
TZMO ROMANIA · contract 3203 · 11.10.2022 19.020 RON
TZMO ROMANIA · contract 3154 · 27.09.2022 246.019,20 RON
TZMO ROMANIA · contract 2946 · 16.09.2021 159.556 RON
TZMO ROMANIA · contract 2072/25 · 29.01.2025 150.262 RON
TZMO ROMANIA · contract 3308 · 07.11.2022 127.824,90 RON
32 PACHET MANUSI EXAMINARE NESTERILE NITRIL TZMO ROMANIA 23 contracte 2.220.636,60 RON
TZMO ROMANIA · contract 2847/24 · 17.07.2024 56.481 RON
TZMO ROMANIA · contract 2079/1 · 26.01.2024 84.007,40 RON
TZMO ROMANIA · contract 3179 · 09.11.2021 31.800 RON
TZMO ROMANIA · contract 2185/24 · 20.02.2024 90.290,40 RON
TZMO ROMANIA · contract 2230/25 · 05.03.2025 127.801 RON
TZMO ROMANIA · contract 2089 · 25.01.2023 25.790 RON
TZMO ROMANIA · contract 2982/24 · 13.08.2024 34.420 RON
TZMO ROMANIA · contract 2619/24 · 21.05.2024 180.048 RON
TZMO ROMANIA · contract 2301 · 18.03.2022 108.650 RON
TZMO ROMANIA · contract 3237 · 12.09.2023 192.866 RON
TZMO ROMANIA · contract 2207 · 21.02.2023 206.684 RON
TZMO ROMANIA · contract 3078 · 14.10.2021 260.882 RON
TZMO ROMANIA · contract 3170 · 04.11.2021 251.750 RON
TZMO ROMANIA · contract 2697/24 · 11.06.2024 171.380 RON
TZMO ROMANIA · contract 2927/24 · 02.08.2024 201.156,80 RON
TZMO ROMANIA · contract 2887/24 · 24.07.2024 18.550 RON
DOLEX COM,TZMO ROMANIA · contract 2936/2938 · 14.09.2021
TZMO ROMANIA · contract 3235 · 25.11.2021 47.700 RON
TZMO ROMANIA · contract 2409 · 03.04.2023 13.250 RON
TZMO ROMANIA · contract 2473 · 15.04.2022 26.500 RON
TZMO ROMANIA · contract 2552 · 27.04.2023 26.500 RON
TZMO ROMANIA · contract 2983 · 18.07.2023 21.730 RON
TZMO ROMANIA · contract 3005/24 · 21.08.2024 42.400 RON
33 PACHET HALATE CHIRURGICALE STERILE DELUXE CARDS · DELUXE CARDS,LUAN VISION,CRIO - 2 S.R.L. 3 contracte 23.807 RON
DELUXE CARDS · contract 2339/25 · 24.03.2025 11.993 RON
DELUXE CARDS,LUAN VISION,CRIO - 2 S.R.L. · contract 3302 / 3303 / 3301 · 15.12.2021
DELUXE CARDS · contract 2374/25 · 02.04.2025 11.814 RON

Participanți · 35 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HS MEDICAL S.R.L. CUI 34772846
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SH MEDICAL SRL CUI RO 32207595
Încă 32 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

16.656.496,91 RON

din 92.736.384 RON estimat 82,0%

Adjudecat la 18,0% din estimat · economie 76.079.887,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.