Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 88,6% sub estimat
Medicamente diverse - 5 loturi
- Număr anunț
- CAN1135268
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.899.629,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.018.896,36 RON 88,6% sub estimat
- Data anunțului
- 06.10.2025 11:25
- Anunț de participare
- CN1070696
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Estimat: 8.899.629,10 RON Adjudecat: 9.062.145,02 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ofatumumab 50 mg | 7.976.110,50 RON | DR.MAX · DR.MAX,FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 2 contracte | 8.127.331,50 RON |
| DR.MAX · contract 5 · 21.11.2024 | 175.953 RON | |||
| DR.MAX,FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 74.2/16.09.2024 · 10.10.2024 | 7.951.378,50 RON | |||
| 2 | Ozanimodum 0,23/0,46 mg | 28.368,20 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,BIO EEL S.R.L. 2 contracte | 303.837,52 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 7 · 24.02.2025 | 58.361,52 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,BIO EEL S.R.L. · contract 74/16.09.2024 · 10.10.2024 | 245.476 RON | |||
| 3 | Ozanimodum 0,92 mg | 223.350,40 RON | — | |
| 4 | Combinatie tip Clensia | 96.000 RON | COMPANIA NATIONALA UNIFARM · COMPANIA NATIONALA UNIFARM,FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 2 contracte | 46.176 RON ↓51,9% |
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 2 · 05.11.2024 | 2.816 RON | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM,FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 74.3/16.09.2024 · 10.10.2024 | 43.360 RON | |||
| 5 | Aztreonam 1000 mg | 575.800 RON | FARMEXIM S.A. · FARMEXIM S.A.,DR.MAX,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 4 contracte | 584.800 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 4 · 14.11.2024 | 24.225 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 3 · 08.11.2024 | 48.450 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 1 · 26.09.2024 | 24.225 RON | |||
| FARMEXIM S.A.,DR.MAX,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 74.1/16.09.2024 · 10.10.2024 | 487.900 RON | |||
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Valoare atribuită
1.018.896,36 RON
din 8.899.629,10 RON estimat
88,6%
Adjudecat la 11,4% din estimat · economie 7.880.732,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.