Atribuită Anunț atribuire

Acord cadru de furnizare CARNE 2024-2025 : Carne pasăre, Carne porc, Carne vită, Burtă vită, Ficat de pasăre

Număr anunț
CAN1128676
Autoritate contractantă
Scoala de Pregatire a Agentilor Politiei de Frontiera "Avram Iancu" Oradea (CUI 4208501)
Furnizor / câștigător
ANDROMI COM SRL (CUI 5198520)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.062.600 RON
Valoare atribuită
1.502.503,98 RON
Data anunțului
06.10.2025 11:22
Anunț de participare
CN1065509

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Adjudecat: 1.502.503,98 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carne pasăre ANDROMI COM 64.651,70 RON
2 Carne porc
3 Carne vită ANDROMI COM 3 contracte 1.115.156,20 RON
ANDROMI COM · contract 1.230.137 · 17.06.2024 173.778 RON
ANDROMI COM · contract 1.230.136 · 17.06.2024 785.162 RON
ANDROMI COM · contract 4706963 · 19.09.2025 156.216,20 RON
4 Burtă vită
5 Ficat de pui ANDROMI COM 3 contracte 322.696,08 RON
ANDROMI COM · contract 4704064 · 10.04.2025 185.924,98 RON
ANDROMI COM · contract 4702054 · 08.01.2025 64.651,70 RON
ANDROMI COM · contract 4702837 · 18.02.2025 72.119,40 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SAUQUI SRL CUI RO 33670996
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SAMCOM AS SRL CUI 15347823
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.502.503,98 RON

din 1.062.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.