Atribuită Anunț atribuire

Achiziţia de consumabile pentru imprimante HP (Lot 1), imprimante Lexmark (Lot 2), și imprimante Kyocera (Lot 3) pentru ONRC – sediul central şi oficiile registrului comerţului de pe lângă tribunale

Număr anunț
CAN1135144
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.402.741,96 RON
Valoare atribuită
2.783.536,10 RON
Data anunțului
06.10.2025 11:21
Anunț de participare
CN1069679

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 2.783.536,10 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziţia de consumabile pentru imprimante HP Anulat
2 Achiziţia de consumabile pentru imprimante Lexmark Mida Soft Business,VIC INSERO,MEDA CONSULT · Mida Soft Business · VIC INSERO 4 contracte 1.980.065,10 RON
Mida Soft Business,VIC INSERO,MEDA CONSULT · contract 2063325 · 30.09.2024 1.689.325 RON
Mida Soft Business · contract 2099426 · 11.12.2024 166.355,10 RON
VIC INSERO · contract 69863_28.05/6523/30.05 · 30.06.2025 73.420 RON
VIC INSERO · contract 125495 · 30.09.2025 50.965 RON
3 Achiziţia de consumabile pentru imprimante Kyocera VIC INSERO · MEDA CONSULT,VIC INSERO,Mida Soft Business 4 contracte 803.471 RON
VIC INSERO · contract 69873_28.05/6524/30.05 · 30.06.2025 38.500 RON
VIC INSERO · contract 2099433 · 11.12.2024 35.240 RON
VIC INSERO · contract 125496 · 30.09.2025 21.970 RON
MEDA CONSULT,VIC INSERO,Mida Soft Business · contract 2063353 · 30.09.2024 707.761 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038

Valoare atribuită

2.783.536,10 RON

din 2.402.741,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.