Atribuită Anunț atribuire

MATERIALE SANITARE dispozitive de acces venos

Număr anunț
CAN1118998
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.256.000 RON
Valoare atribuită
7.193.200 RON
Data anunțului
07.10.2025 13:02
Anunț de participare
CN1055627

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 6.256.000 RON Adjudecat: 7.193.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dispozitiv de acces venos periferic cu mecanism de siguranta si… 1.840.000 RON Novaintermed S.R.L. 2 contracte 587.200 RON ↓68,1%
Novaintermed S.R.L. · contract 2 · 10.01.2024 293.600 RON
Novaintermed S.R.L. · contract 4 · 04.07.2024 293.600 RON
2 Dispozitiv de acces venos periferic cu mecanism de siguranta si… 2.208.000 RON
3 Dispozitiv de acces venos periferic cu mecanism de siguranta si… 2.208.000 RON Novaintermed S.R.L. 3 contracte 6.606.000 RON
Novaintermed S.R.L. · contract 76 · 18.12.2023 6.239.000 RON
Novaintermed S.R.L. · contract 3 · 28.03.2024 220.200 RON
Novaintermed S.R.L. · contract 5 · 14.11.2024 146.800 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

7.193.200 RON

din 6.256.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.