Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 92,6% sub estimat
Materiale sanitare sterilizare 2024 – 14 loturi
- Număr anunț
- CAN1136279
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.452.786 RON
- Valoare atribuită
- 107.375 RON 92,6% sub estimat
- Data anunțului
- 07.10.2025 13:02
- Anunț de participare
- CN1068679
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (14)
Estimat: 1.452.786 RON Adjudecat: 896.879 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rolă plisata pentru împachetare în vederea sterilizării cu abur… | 45.000 RON | Limas Group S.R.L.,DELUXE MEDICRAFTS SRL,INPOINT MEDICARE | 41.000 RON ↓8,9% |
| 2 | Bandă indicatoare adezivă abur | 3.300 RON | AXIOMED SOLUTIONS SRL,Limas Group S.R.L. | 3.248 RON ↓1,6% |
| 3 | Rolă cu rezistentă crescută pentru împachetare în vederea steri… | 66.750 RON | — | |
| 4 | Indicator biologic pentru validarea sterilizării cu plasmă | 34.000 RON | AXIOMED SOLUTIONS SRL | 30.500 RON ↓10,3% |
| 5 | Bandă indicatoare adezivă plasmă | 21.000 RON | DELUXE MEDICRAFTS SRL 2 contracte | 23.255 RON |
| DELUXE MEDICRAFTS SRL · contract 3 · 16.10.2024 | 3.755 RON | |||
| AXIOMED SOLUTIONS SRL,DELUXE MEDICRAFTS SRL · contract 75.5 · 16.09.2024 | 19.500 RON | |||
| 6 | Rolă cu rezistentă crescută pentru împachetare în vederea steri… | 125.000 RON | INPOINT MEDICARE | 462.500 RON |
| 7 | Rolă cu rezistentă crescută pentru împachetare în vederea steri… | 206.000 RON | — | |
| 8 | Rolă hârtie termică pentru imprimantă Sterivap | 15.000 RON | Anulat | — |
| 9 | Rolă etichete în bandă continuă cu indicator de abur | 350.000 RON | INPOINT MEDICARE | 50.300 RON ↓85,6% |
| 10 | Rolă plată pentru împachetarea în vederea sterilizării cu plasm… | 270.000 RON | TZMO ROMANIA SRL · DELUXE MEDICRAFTS SRL,TZMO ROMANIA SRL,Limas Group S.R.L. 2 contracte | 263.500 RON ↓2,4% |
| TZMO ROMANIA SRL · contract 1 · 16.10.2024 | 22.500 RON | |||
| DELUXE MEDICRAFTS SRL,TZMO ROMANIA SRL,Limas Group S.R.L. · contract 75.3 · 16.09.2024 | 241.000 RON | |||
| 11 | Rolă plată pentru împachetarea în vederea sterilizării cu plasm… | 270.000 RON | Anulat | — |
| 12 | Strip integrator pentru sterilizarea cu plasmă | 12.000 RON | AXIOMED SOLUTIONS SRL · AXIOMED SOLUTIONS SRL,STERIL ROMANIA SRL 2 contracte | 19.840 RON |
| AXIOMED SOLUTIONS SRL · contract 2 · 16.10.2024 | 8.320 RON | |||
| AXIOMED SOLUTIONS SRL,STERIL ROMANIA SRL · contract 75.4 · 16.09.2024 | 11.520 RON | |||
| 13 | Indicator biologic pentru validarea sterilizării cu abur | 32.000 RON | Anulat | — |
| 14 | Mănuși protecție termoizolante | 2.736 RON | PRIMEX MEDICAL SRL | 2.736 RON |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INPOINT MEDICARE SRL CUI RO37404300
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMEX MEDICAL SRL CUI RO 12958261
Valoare atribuită
107.375 RON
din 1.452.786 RON estimat
92,6%
Adjudecat la 7,4% din estimat · economie 1.345.411 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.