Atribuită Cumpărare directă

Telecomanda Hama 00012306 Universala 4in1, Black

Număr anunț
DA35973932
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
38820000-9 · Echipament pentru comanda de la distanta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
328,10 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328,10 RON