Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,7% sub estimat

Acord-cadru de furnizare Produse imbracaminte, incaltaminte

Număr anunț
CAN1136668
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
RITCOM SRL (CUI 6372151)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.315.479 RON
Valoare atribuită
1.305.933,33 RON 0,7% sub estimat
Data anunțului
10.10.2025 13:01
Anunț de participare
CN1072347

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.305.933,33 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Articole de imbracaminte C&C ACTIV GENERAL CONCEPT · RITCOM S.R.L. 3 contracte 515.328,33 RON
C&C ACTIV GENERAL CONCEPT · contract 1/52686 · 29.11.2024 59.273 RON
RITCOM S.R.L. · contract 2/16092 · 02.04.2025 312.862 RON
RITCOM S.R.L. · contract 3/47747 · 01.10.2025 143.193,33 RON
2 Articole de incaltaminte RITCOM S.R.L.,C&C ACTIV GENERAL CONCEPT 790.605 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RITCOM SRL CUI RO 6372151

Valoare atribuită

1.305.933,33 RON

din 1.315.479 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 9.545,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.