Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 30,6% sub estimat
Furnizare alimente
- Număr anunț
- CAN1155193
- Autoritate contractantă
- Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208.019 RON
- Valoare atribuită
- 144.267 RON 30,6% sub estimat
- Data anunțului
- 15.10.2025 13:02
- Anunț de participare
- CN1083921
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 208.019 RON Adjudecat: 296.698,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 6 | LEGUME SI FRUCTE | 96.161 RON | COMPLEX FRUCT 2 contracte | 136.100,40 RON |
| COMPLEX FRUCT · contract 6095 · 22.09.2025 | 90.733,40 RON | |||
| COMPLEX FRUCT · contract 6096 · 22.09.2025 | 45.367 RON | |||
| 7 | DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE | 111.858 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD 2 contracte | 160.598 RON |
| OLYMEL FLAMINGO FOOD · contract 6093 · 22.09.2025 | 107.065 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD · contract 6094 · 22.09.2025 | 53.533 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPLEX FRUCT S.R.L. CUI 51919204
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL CUI 37462580
Valoare atribuită
144.267 RON
din 208.019 RON estimat
30,6%
Adjudecat la 69,4% din estimat · economie 63.752 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.