Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 2,6% sub estimat

Echipamente PNRR 14030 / 2022. Poz. 11, 12, 13 si 14

Număr anunț
CAN1156184
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
ELTEK MULTIMEDIA (CUI 21340382)
Cod CPV
32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.785.924 RON
Valoare atribuită
4.659.645,80 RON 2,6% sub estimat
Data anunțului
22.10.2025 13:03
Anunț de participare
CN1082384

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 4.785.924 RON Adjudecat: 4.659.645,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Poz. 11. Echipamente sali predare hibrida. Poz. 12. Echipamente… 3.996.344 RON ELTEK MULTIMEDIA 3.990.469,80 RON ↓0,1%
2 Poz. 14. Echipamente pentru realitate virtuală 789.580 RON ELTEK MULTIMEDIA 669.176 RON ↓15,2%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELTEK MULTIMEDIA CUI RO 21340382
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881

Valoare atribuită

4.659.645,80 RON

din 4.785.924 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 126.278,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.