Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 2,3% sub estimat

Achizitie cartuse de toner

Număr anunț
CAN1151592
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.154.198 RON
Valoare atribuită
2.103.955,82 RON 2,3% sub estimat
Data anunțului
24.10.2025 13:02
Anunț de participare
CN1080509

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (11)

Estimat: 2.154.198 RON Adjudecat: 2.103.955,82 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartuse de toner Xerox 1.310.302 RON
2 Cartuse de toner Lexmark 629.792 RON CHROME COMPUTERS 2 contracte 602.503 RON ↓4,3%
CHROME COMPUTERS · contract 20367 · 18.08.2025 106.382 RON
CHROME COMPUTERS · contract 18366 · 22.07.2025 496.121 RON
3 Cartuse de toner HP 82.306 RON
4 Cartuse de toner Ricoh 15.888 RON
5 Cartuse de toner Develop 5.606 RON Mida Soft Business 2 contracte 7.818,87 RON
Mida Soft Business · contract 20368 · 18.08.2025 2.606,29 RON
Mida Soft Business · contract 18365 · 22.07.2025 5.212,58 RON
6 Cartuse de toner Brother 10.226 RON
7 Cartuse de toner Samsung 888 RON
8 Cartuse de toner Canon 60.158 RON MANOPRINTING SYSTEM 2 contracte 123.281,45 RON
MANOPRINTING SYSTEM · contract 20365 · 18.08.2025 36.005,80 RON
MANOPRINTING SYSTEM · contract 18368 · 22.07.2025 87.275,65 RON
9 Cartuse de toner Konica Minolta 19.470 RON VIC INSERO 422.781,90 RON
10 Cartuse de toner Epson 1.674 RON VIC INSERO 947.570,60 RON
11 Cartuse de toner Kyocera 17.888 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.103.955,82 RON

din 2.154.198 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 50.242,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.