Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Gaze naturale
- Număr anunț
- SCNA1127204
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.450 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 31.10.2025 09:30
- Anunț de participare
- SCN1168597
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
0 RON
din 350.450 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 350.450 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.