Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Proiectare și execuție lucrări pentru obiectivul de investiţii: ” Consolidarea și reabilitarea energetică a Centrului de Recuperare și Reabilitare Neuropsihiatrică Măciuca”, județul Vâlcea

Număr anunț
SCN1021684
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
GRITCO GRUP SRL (CUI 32529809)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.627.231 RON
Valoare atribuită
3.587.958 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
23.10.2018 10:30
Anunț de atribuire
SCNA1013768
Termen limită
27.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025868

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
GRITCO GRUP SRL CUI 32529809
Asociați 2
PIRAMID-PROIECT SRL CUI RO 13406974
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
SCADEC CONSTRUCT SRL CUI RO 30661608
Asociați 2
IMPECABIL SRL CUI RO 10200944

Valoare atribuită

3.587.958 RON

din 3.627.231 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 39.273 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.