Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 53,3% sub estimat

Servicii intretinere si reparatii autoturisme

Număr anunț
SCN1021769
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI 14686414)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
6.301 RON 53,3% sub estimat
Data publicării
23.10.2018 09:54
Anunț de atribuire
SCNA1008072
Termen limită
31.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1028766

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

6.301 RON

din 13.500 RON estimat 53,3%

Adjudecat la 46,7% din estimat · economie 7.199 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.