Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,9% sub estimat
Achizitie de toner si cartuse pentru imprimante laser/faxuri - SRTFC Constanta
- Număr anunț
- SCN1021764
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.528 RON
- Valoare atribuită
- 9.313,12 RON 35,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2018 09:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1010423
- Termen limită
- 12.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028181
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DINALUCRI SRL CUI RO 14509820
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Valoare atribuită
9.313,12 RON
din 14.528 RON estimat
35,9%
Adjudecat la 64,1% din estimat · economie 5.214,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.