Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,9% sub estimat
“Sisteme de Colectare Selectivă –Ecoinsulă Colectare Selectiva Deșeuri Municipale -5 buc ecoinsule ”
- Număr anunț
- SCN1021761
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.321,84 RON
- Valoare atribuită
- 49.990 RON 28,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2018 09:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1009595
- Termen limită
- 09.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028689
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT _FURNIZARE_ECOINSULE-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028689.pdf
- Modele_formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561
Valoare atribuită
49.990 RON
din 70.321,84 RON estimat
28,9%
Adjudecat la 71,1% din estimat · economie 20.331,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.