Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 13,2% sub estimat

“Acord cadru achizitie ciment si multibat – 48 luni: LOT 1 – SDN Craiova si SDN Rm. Valcea; LOT 2 – SDN Slatina, SDN Tg. Jiu, SDN Dr. Tr. Severin si SDN Orsova”

Număr anunț
CAN1155995
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
CHARLIE COMAT SRL (CUI 2295170)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915.470 RON
Valoare atribuită
794.205 RON 13,2% sub estimat
Data anunțului
11.11.2025 13:02
Anunț de participare
CN1084112

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 915.470 RON Adjudecat: 794.205 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SDN Craiova si SDN Rm. Valcea 568.042 RON CHARLIE COMAT 2 contracte 479.115 RON ↓15,7%
CHARLIE COMAT · contract 1003 · 09.10.2025 460.425 RON
CHARLIE COMAT · contract 1024 · 30.10.2025 18.690 RON
2 SDN Slatina, SDN Tg. Jiu, SDN Dr. Tr. Severin si SDN Orsova 347.428 RON CHARLIE COMAT 2 contracte 315.090 RON ↓9,3%
CHARLIE COMAT · contract 1004 · 09.10.2025 282.375 RON
CHARLIE COMAT · contract 1025 · 30.10.2025 32.715 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHARLIE COMAT SRL CUI RO 2295170

Valoare atribuită

794.205 RON

din 915.470 RON estimat 13,2%

Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 121.265 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.