Atribuită
Anunț atribuire
Contract-subsecvent nr. 1/02.09.2025 la Acordul-cadru de achizitie publica de servicii privind dezvoltare functionalitati noi pentru aplicatiile ReGIS si SaFIR nr. 28/P/2025
- Număr anunț
- CAN1157429
- Autoritate contractantă
- R 361684 - Banca Nationala a Romaniei
- Furnizor / câștigător
- MONTRAN SRL (CUI 13018603)
- Cod CPV
- 72212311-2 · Servicii de dezvoltare de software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398.200 RON
- Valoare atribuită
- 398.200 RON
- Data anunțului
- 12.11.2025 11:56
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 398.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | MONTRAN | 398.200 RON |
Valoare atribuită
398.200 RON
din 398.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro