Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE 22-6-2025

Număr anunț
CAN1157695
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166.657,40 RON
Valoare atribuită
166.657,40 RON
Data anunțului
17.11.2025 09:48

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 166.657,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
DONA. LOGISTICA 166.657,40 RON

Valoare atribuită

166.657,40 RON

din 166.657,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.