Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE 23-4-2025

Număr anunț
CAN1158000
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201.263,46 RON
Valoare atribuită
201.263,46 RON
Data anunțului
21.11.2025 10:51

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 201.263,46 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 201.263,46 RON

Valoare atribuită

201.263,46 RON

din 201.263,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.