Atribuită
Anunț atribuire
SERVICII "Prevenire şi combatere a lunecuşului şi înzăpezirii pe drumurile judeţene – judeţul Galaţi, perioada 01.11.2025 - 30.04.2027"
- Număr anunț
- CAN1158200
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- LEMACONS SRL (CUI 26287387)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.631.678,86 RON
- Valoare atribuită
- 15.806.215,20 RON
- Data anunțului
- 26.11.2025 13:02
- Anunț de participare
- CN1085292
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DAVIDE CONSTRUCT SRL CUI RO22291326
Valoare atribuită
15.806.215,20 RON
din 14.631.678,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro