Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat

Delegare prin concesiune a serviciului de iluminat public pentru activitățile de întreținere și reparații a Infrastructurii acestuia în Orașul Boldești-Scăeni, Jud. Prahova

Număr anunț
PC1001685
Autoritate contractantă
Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
Furnizor / câștigător
SIGAB ENERGY LINE SRL (CUI 36923015)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284.450 RON
Valoare atribuită
212.250 RON 25,4% sub estimat
Data publicării
11.08.2021 14:30
Anunț de atribuire
PCA1000414
Termen limită
14.09.2021 12:00
Documentație de atribuire
DF1121212

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

212.250 RON

din 284.450 RON estimat 25,4%

Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 72.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.