Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 17,3% sub estimat

Acord-cadru de achizitie publica de consumabile pentru sterilizare divizat pe 11 loturi

Număr anunț
SCNA1097489
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314.780 RON
Valoare atribuită
260.252,50 RON 17,3% sub estimat
Data anunțului
27.11.2025 14:01
Anunț de participare
SCN1132653

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (11)

Adjudecat: 260.252,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 indicator+B9:B19i de curatare/spalare pentru masina automata de… Anulat
2 etichete dublu adezive cu indicator pentru procesele de sterili… Anulat
3 Test HELIX de control a sterilizării la PLASMA, cu dispozitiv d… Limas Group S.R.L. 3.841,50 RON
4 dispozitiv etichetare (pistol / marcator) pentru etichete steri… RAFI MEDICAL 3 contracte 23.760 RON
RAFI MEDICAL · contract 1811 · 07.04.2025 4.320 RON
RAFI MEDICAL · contract 3311 · 22.11.2023 17.280 RON
RAFI MEDICAL · contract 2626 · 02.09.2025 2.160 RON
5 rola echivalent TYVEK pentru sterilizare la plasma cu indicato… Anulat
6 teste BOWIE-DICK pentru verificarea calitatii penetrarii aburul… VETRO DESIGN S.R.L. 3 contracte 22.066 RON
VETRO DESIGN S.R.L. · contract 1756 · 10.06.2025 8.976 RON
VETRO DESIGN S.R.L. · contract 693 · 12.02.2025 1.870 RON
VETRO DESIGN S.R.L. · contract 3312 · 22.11.2023 11.220 RON
7 sterilant peroxide de hydrogen (echivalent STERIS) pentru apar… NICONSULTING TECHNICS SRL 203.700 RON
8 indicator (integratori) fizico - chimici pentru sterilizare la … Limas Group S.R.L. 5.775 RON
9 ribon negru (echivalent EPSON ERC - 09B black)pentru sterilizat… NICONSULTING TECHNICS SRL 1.110 RON
10 Spray lubrifiant pentru dispozitive medicale (echivalent Aescul… Anulat
11 teste de control echivalent PCD-Helix pentru controlul steriliz…

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VETRO DESIGN SRL CUI RO 8409931
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIMAS GROUP SRL CUI RO 11013782
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

260.252,50 RON

din 314.780 RON estimat 17,3%

Adjudecat la 82,7% din estimat · economie 54.527,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.