Atribuită Cumpărare directă

Raft rafturi metal metalic GRI cu 5 polite 150x80x40 cm 150 kg /polita montaj CU SURUB SURUBURI

Număr anunț
DA35975844
Autoritate contractantă
Tribunalul Dolj (CUI 4941447)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.624,86 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.624,86 RON