Atribuită Anunț atribuire

”Acetilena tehnica si servicii aferente” - Lot 1 si ”Oxigen tehnic si servicii aferente” - Lot 2

Număr anunț
SCNA1118874
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24321115-9 · Acetilena (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.273.028,32 RON
Valoare atribuită
1.476.100,20 RON
Data anunțului
08.12.2025 08:20
Anunț de participare
SCN1157311

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.476.100,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Acetilena tehnica si servicii aferente S.C. Messer Romania Gaz S.R.L. S.R.L. 3 contracte 1.197.263 RON
S.C. Messer Romania Gaz S.R.L. S.R.L. · contract 114 · 03.04.2025 780.593 RON
S.C. Messer Romania Gaz S.R.L. S.R.L. · contract 216 · 05.06.2025 204.380 RON
S.C. Messer Romania Gaz S.R.L. S.R.L. · contract 416 · 02.12.2025 212.290 RON
2 Oxigen tehnic si servicii aferente SIAD ROMANIA S.R.L. 3 contracte 278.837,20 RON
SIAD ROMANIA S.R.L. · contract 115 · 03.04.2025 182.321,20 RON
SIAD ROMANIA S.R.L. · contract 163 · 30.04.2025 50.672 RON
SIAD ROMANIA S.R.L. · contract 414 · 28.11.2025 45.844 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 1
TEHNIC GAZ SRL CUI RO 11994258
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.476.100,20 RON

din 1.273.028,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.