Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 9,4% sub estimat
Servicii de proiectare iluminat public, modernizare substația Nordului, rețele edilitare și semaforizare, asistență tehnică din partea proiectantului și lucrări de execuție pentru realizarea obiectivului de investiții „Reabilitare sistem rutier pe Str. Barbu Văcărescu și Str. Căpitan Av. Alexandru Șerbănescu de la Șos. Ștefan cel Mare la Pod Băneasa”
- Număr anunț
- CAN1115364
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Cod CPV
- 45234126-5 · Lucrari de constructii de linii de tramvai (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154.261.252,86 RON
- Valoare atribuită
- 139.759.210,68 RON 9,4% sub estimat
- Data anunțului
- 11.12.2025 17:00
- Anunț de participare
- CN1055556
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MARI- VILA COM SRL CUI RO 5969799
Terți susținători 1
PREFARAILS MAROC CUI 40428659
Subcontractanți 1
BAICONS IMPEX SRL CUI 14316683
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Terți susținători 1
ARCADA COMPANY SA CUI RO 5437520
Subcontractanți 7
ADD GLOBAL DESIGN SRL CUI 31593331
ALTIMATE S.A. CUI 33870323
ERBASU EDIL CONSTRUCT SA CUI 14090275
ROTERMIT S.R.L. CUI RO13602091
TIAB SA CUI RO 1555115
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
URBAN PROFILE GRELE SRL CUI 13642193
Valoare atribuită
139.759.210,68 RON
din 154.261.252,86 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 14.502.042,18 RON
Deschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45234126-5. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.