Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat
Piese de schimb pentru reparatii imprimante
- Număr anunț
- SCN1008870
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.285,44 RON
- Valoare atribuită
- 104.925 RON 12,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2018 13:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1009243
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017501
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.semnat.pdf
- Contract de furnizare.semnat.pdf
- FisaDate_DF1017501.pdf
- FORMULARE.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
104.925 RON
din 119.285,44 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 14.360,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.