Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE 24-2-2025

Număr anunț
CAN1159329
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33641300-8 · Hormoni sexuali si modulatori ai functiei genitale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.521,84 RON
Valoare atribuită
49.521,84 RON
Data anunțului
15.12.2025 10:09

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 49.521,84 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
FARMEXIM S.A. 49.521,84 RON

Valoare atribuită

49.521,84 RON

din 49.521,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.