Atribuită
Anunț de participare
Furnizare, instalare, punere in functiune si instruire personal -sistem de racire/incalzire pacient(hipo/hipertermie)
- Număr anunț
- CN1004141
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- REVISMED MEDICAL (CUI 17748430)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.000 RON
- Valoare atribuită
- 51.000 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 09:05
- Anunț de atribuire
- CAN1030048
- Termen limită
- 24.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022911
Documente
Documentația de atribuire
- anexa la caietul de sarcini.doc.p7s
- caiet sistem de racire-incalzire 1.pdf.p7s
- caiet sistem de racire-incalzire 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022911.pdf
- Formulare si modele de documente.docx.p7s
- model de contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
REVISMED S.R.L. CUI RO 17748430
Valoare atribuită
51.000 RON
din 51.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro