Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
ACORD CADRU FURNIZARE DEZINFECTANTI
- Număr anunț
- CAN1156591
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.789.600 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:39
- Anunț de participare
- CN1081222
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (7)
Adjudecat: 5.388.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DETERGENT- DEZINFECTANT CONCENTRAT DE NIVEL INALT PENTRU SUPRAF… | — | SANTOMED IMPEX 2 contracte | 616.800 RON |
| SANTOMED IMPEX · contract 3476 · 18.11.2025 | 308.400 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 3476 · 18.11.2025 | 308.400 RON | |||
| 2 | DEZINFECTANT DE SUPRAFETE ULTRARAPID ( PRODUS DEZINFECTANT RAPI… | — | GB INDCO S.R.L. | 921.600 RON |
| 3 | DETERGENT- DEZINFECTANT ENZIMATIC PENTRU INSTRUMENTAR, FOLOSIT … | — | GB INDCO S.R.L. 2 contracte | 758.400 RON |
| GB INDCO S.R.L. · contract 3477 · 18.11.2025 | 379.200 RON | |||
| GB INDCO S.R.L. · contract 3477 · 18.11.2025 | 379.200 RON | |||
| 4 | SAPUN ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECTIA IGIENICA SI CHIRURGICALA A … | — | GB INDCO S.R.L. 2 contracte | 1.152.000 RON |
| GB INDCO S.R.L. · contract 2658 · 29.09.2025 | 576.000 RON | |||
| GB INDCO S.R.L. · contract 2658 · 29.09.2025 | 576.000 RON | |||
| 5 | ANTISEPTIC GEL PENTRU DEZINFECTIA IGIENICA SI CHIRURGICALA A MA… | — | SANTOMED IMPEX 2 contracte | 489.600 RON |
| SANTOMED IMPEX · contract 3478 · 18.11.2025 | 244.800 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 3478 · 18.11.2025 | 244.800 RON | |||
| 6 | SERVETELE DEZINFECTANTE DE NIVEL INALT GATA DE UTILIZARE | — | SANTOMED IMPEX S.R.L 2 contracte | 489.600 RON |
| SANTOMED IMPEX S.R.L · contract 2659 · 29.09.2025 | 244.800 RON | |||
| SANTOMED IMPEX S.R.L · contract 2659 · 29.09.2025 | 244.800 RON | |||
| 7 | DEZINFECTANT DE NIVEL INALT PENTRU DEZINFECTIA CICLICA A SPRAFE… | — | AL CARINA,SANTOMED IMPEX S.R.L | 960.000 RON |
Participanți · 15 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AL CARINA SRL CUI RO 4621450
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GB INDCO S.R.L. CUI RO 10421821
Valoare atribuită
0 RON
din 3.789.600 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.789.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.