Atribuită Anunț atribuire

furnizare de consumabile igienico sanitare pentru dispensere (sisteme de dozare)

Număr anunț
SCNA1114654
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182.569 RON
Valoare atribuită
205.907,12 RON
Data anunțului
30.12.2025 15:30
Anunț de participare
SCN1153583

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 205.907,12 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Săpun spuma pentru dispenserele de săpun FABI TOTAL GRUP S.R.L. 5 contracte 186.013,20 RON
FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 764 · 09.06.2025 12.190,76 RON
FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 1217 · 29.07.2025 16.369,20 RON
FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 1603 · 20.10.2025 31.344,32 RON
FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 412 · 28.04.2025 23.151,72 RON
FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 63 · 26.11.2024 102.957,20 RON
2 articole igienico-sanitare din hartie pentru dispensere FABI TOTAL GRUP S.R.L. 2 contracte 19.893,92 RON
FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 2255 · 02.12.2024 3.405,76 RON
FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 1951 · 25.11.2025 16.488,16 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BUNZL ROMANIA S.R.L. CUI RO 8808509
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRIMOSTAR S.R.L. CUI 49202690
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

205.907,12 RON

din 182.569 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.