Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare faza PT, DE, DAAA si asistenta tehnica din partea proiectantului si executie de lucrari la obiectivul: ,,POD CU O BANDA DE CIRULATIE PESTE RAUL SOMESUL MARE IN CARTIERUL LUSCA DIN ORASUL NASAUD, JUD. BISTRITA NASAUD”,
- Număr anunț
- SCN1008841
- Autoritate contractantă
- ORASUL NASAUD (CUI 4347887)
- Furnizor / câștigător
- DIMEX-2000 COMPANY SRL (CUI 13027407)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.581.269,53 RON
- Valoare atribuită
- 2.580.764,36 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 09:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1005169
- Termen limită
- 17.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017431
Documente
Documentația de atribuire
- 3. SF parte scrisa.pdf.p7s
- 4. SF parte desenatra.pdf.p7s
- CONTRACT si FORMULARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017431.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
Valoare atribuită
2.580.764,36 RON
din 2.581.269,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro