Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 89,9% sub estimat

Acord-cadru de furnizare "Consumabile pentru imprimante, multifuncționale și copiatoare" - 44 loturi

Număr anunț
CAN1133958
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.339.140 RON
Valoare atribuită
335.611,23 RON 89,9% sub estimat
Data anunțului
06.01.2026 13:02
Anunț de participare
CN1068004

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (44)

Adjudecat: 2.310.500,23 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartus toner negru original TN328K MEDA CONSULT S.R.L. 1.422.110 RON
2 Cartus toner cyan original TN328C
3 Cartus toner magenta original TN328M
4 Cartus toner yellow original TN328Y
5 Unitate imagine DR316K
6 Unitate imagine DR316 CMY
7 Waste toner bottle WX-107
8 Cartus toner negru original TN227K
9 Cartus toner cyan original TN227C
10 Cartus toner magenta original TN227M
11 Cartus toner yellow original TN227Y
12 Unitate imagine DR217K
13 Unitate imagine IU217C
14 Unitate imagine IU217M
15 Unitate imagine IU217Y
16 Cartus toner original CF410X Black Mida Soft Business 3 contracte 63.004,07 RON
Mida Soft Business · contract BA-1513 · 25.08.2025 33.225,96 RON
Mida Soft Business · contract BA-37 · 17.01.2025 13.571,37 RON
Mida Soft Business · contract BA-1586 · 25.08.2025 16.206,74 RON
17 Cartus toner original CF413X Magenta Mida Soft Business 2 contracte 618.342,16 RON
Mida Soft Business · contract BA-1902 · 02.10.2024 49.738,16 RON
Mida Soft Business · contract BA-1451 · 30.08.2024 568.604 RON
18 Cartus toner original CF412X Yellow
19 Cartus toner original CF411X Cyan
20 Cartus toner TK-8115K
21 Cartus toner TK-8115C
22 Cartus toner TK-8115M
23 Cartus toner TK-8115Y
24 Cartus toner negru original TK 5230K
25 Cartus toner cyan original TK5230C
26 Cartus toner magenta original TK5230M
27 Cartus toner yellow original TK5230Y
28 Cartuş toner B220XA0
29 Unitate imagine B220Z00
30 Cartus toner negru original W2000X
31 Cartus toner cyan original W2001X
32 Cartus toner magenta original W2003X
33 Cartus toner yellow original W2002X MEDA CONSULT S.R.L. 31.223 RON
34 Unitate imagine W2004A MEDA CONSULT S.R.L. 57.475 RON
35 Cartus toner negru original CE270A
36 Cartus toner cyan original CE271A
37 Cartus toner magenta original CE273A
38 Cartus toner yellow original CE272A
39 Waste toner bottle CE980A
40 Cartus toner negru original 006R01828 MEDA CONSULT S.R.L. 63.076 RON
41 Cartus toner cyan original 006R01829 MEDA CONSULT S.R.L. 9.760 RON
42 Cartus toner magenta original 006R01830 MEDA CONSULT S.R.L. 45.510 RON
43 Cartus toner yellow original 006R01831
44 Unitate cilindru 013R00688

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038

Valoare atribuită

335.611,23 RON

din 3.339.140 RON estimat 89,9%

Adjudecat la 10,1% din estimat · economie 3.003.528,77 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.