Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 82,1% sub estimat
LUCRĂRI DE REPARAȚII CURENTE SPAȚII ÎNVĂȚĂMÂNT, CĂMINE ȘI CANTINE;
- Număr anunț
- SCNA1124997
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.857.019,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.941.610,31 RON 82,1% sub estimat
- Data anunțului
- 10.01.2026 13:14
- Anunț de participare
- SCN1164280
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 9.685.421,49 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări reparații curente construcții (finisaje) și instalații … | — | Prauco AMV Craft,INFO SERVICE&COMPUTERS 3 contracte | 8.635.386,38 RON |
| Prauco AMV Craft,INFO SERVICE&COMPUTERS · contract 43 · 22.08.2025 | 8.515.668,65 RON | |||
| INFO SERVICE&COMPUTERS · contract 1433 · 24.09.2025 | 1.604,16 RON | |||
| INFO SERVICE&COMPUTERS · contract 1441 · 29.09.2025 | 118.113,57 RON | |||
| 2 | Lucrări reparații curente – tâmplărie - la spații învățământ, … | — | INFO SERVICE&COMPUTERS | 1.050.035,11 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAUCO AMV CRAFT S.R.L. CUI 31433918
Subcontractanți 1
ELECTRO CIB S.R.L. CUI RO 21518944
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFO SERVICE & COMPUTERS SRL CUI RO 17914185
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HICHO SRL CUI 1960606
Valoare atribuită
1.941.610,31 RON
din 10.857.019,07 RON estimat
82,1%
Adjudecat la 17,9% din estimat · economie 8.915.408,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.