Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 96,2% sub estimat
Materiale sanitare diverse - 10 loturi
- Număr anunț
- CAN1158658
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.089.960 RON
- Valoare atribuită
- 271.300 RON 96,2% sub estimat
- Data anunțului
- 12.01.2026 13:02
- Anunț de participare
- CN1084886
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (10)
Estimat: 7.089.960 RON Adjudecat: 6.964.760 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mansete profilaxie TVP pentru intreg membru (coapsa+gamba), mar… | 146.500 RON | — | |
| 2 | Mansete profilaxie TVP pentru intreg membru (coapsa+gamba), mar… | 732.500 RON | — | |
| 3 | Mansete profilaxie TVP pentru intreg membru (coapsa+gamba), mar… | 1.332.000 RON | — | |
| 4 | Mansete profilaxie TVP pentru gamba (pana la genunchi), marimea… | 62.500 RON | — | |
| 5 | Mansete profilaxie TVP pentru gamba (pana la genunchi), marimea… | 67.500 RON | GEMA EQUIPMENTS SRL,THREE PHARM | 6.257.000 RON |
| 6 | Mansete profilaxie TVP pentru gamba (pana la genunchi) XL pentr… | 676.000 RON | — | |
| 7 | Tubulatura conectare extensie la mansete profilaxie TVP | 3.240.000 RON | — | |
| 8 | Senzor stimulare neuromusculara gamba si planta | 102.960 RON | GEMA EQUIPMENTS SRL | 100.160 RON ↓2,7% |
| 9 | Compresa adeziva senzor stimulare | 30.000 RON | Anulat | — |
| 10 | Leucoplast matase 5 cm x 5 m | 700.000 RON | S.C. ADAR UNIC SOLUTIONS S.R.L. · DELUXE MEDICRAFTS SRL,S.C. ADAR UNIC SOLUTIONS S.R.L.,ALPHA NED 2000 EXIM SRL 2 contracte | 607.600 RON ↓13,2% |
| S.C. ADAR UNIC SOLUTIONS S.R.L. · contract 1 · 14.11.2025 | 39.600 RON | |||
| DELUXE MEDICRAFTS SRL,S.C. ADAR UNIC SOLUTIONS S.R.L.,ALPHA NED 2000 EXIM SRL · contract AC 75.2/05.11.2025 · 03.12.2025 | 568.000 RON | |||
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADAR UNIC SOLUTIONS SRL CUI 24677766
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA NED 2000 EXIM SRL CUI RO 13393416
Valoare atribuită
271.300 RON
din 7.089.960 RON estimat
96,2%
Adjudecat la 3,8% din estimat · economie 6.818.660 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.