Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Lucrari de amenajare si reabilitare Amfiteatrul A 134

Număr anunț
SCN1008823
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL (CUI 6844688)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193.277,31 RON
Valoare atribuită
191.511,25 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
27.07.2018 08:28
Anunț de atribuire
SCNA1007898
Termen limită
13.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017343

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

191.511,25 RON

din 193.277,31 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 1.766,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.