Atribuită
Anunț atribuire
ACORD-CADRU FURNIZARE ECHIPAMENT DE PROTECȚIE BALISTICĂ PENTRU MISIUNI SPECIALE
- Număr anunț
- CAN1142920
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
- Furnizor / câștigător
- STIMPEX SA (CUI 326768)
- Cod CPV
- 35815100-1 · Veste antiglont (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.315.000 RON
- Valoare atribuită
- 110.434.500 RON
- Data anunțului
- 13.01.2026 13:01
- Anunț de participare
- CN1071568
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 69.315.000 RON Adjudecat: 110.434.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CASCA DE PROTECȚIE BALISTICĂ | 15.065.000 RON | NEW AKORD SECURITY 2 contracte | 14.616.000 RON ↓3,0% |
| NEW AKORD SECURITY · contract A5-575 · 09.04.2025 | 4.176.000 RON | |||
| NEW AKORD SECURITY · contract A5-268 · 27.02.2025 | 10.440.000 RON | |||
| 2 | VESTĂ DE PROTECȚIE BALISTICĂ | 54.250.000 RON | STIMPEX 7 contracte | 95.818.500 RON |
| STIMPEX · contract A5-590 · 10.04.2025 | 4.975.000 RON | |||
| STIMPEX · contract A5-591 · 10.04.2025 | 4.975.000 RON | |||
| STIMPEX · contract A5-592 · 10.04.2025 | 4.975.000 RON | |||
| STIMPEX · contract A5-2354 · 10.12.2025 | 14.925.000 RON | |||
| STIMPEX · contract A5-269 · 27.02.2025 | 49.750.000 RON | |||
| STIMPEX · contract A5-2402 · 22.12.2025 | 11.243.500 RON | |||
| STIMPEX · contract A5-576 · 09.04.2025 | 4.975.000 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEW AKORD SECURITY SRL CUI RO31041477
Terți + subcontractanți 1
ELMON CUI EL999300107
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SQUAD STORE SRL CUI RO33913823
Valoare atribuită
110.434.500 RON
din 69.315.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro